Co děláme

pomucky

Specializujeme na ruční výrobu předmětů pro zábavné věštby a spiritistických pomůcek pro komunikaci se světem duchů. Každý kus je u nás ručně vyráběn, opracován a precizován tak, aby krom své duchovní hodnoty měl i hodnotu dekorativní, sběratelskou a byla v něm vtištěna osobitost jeho majitele. Naše magické předměty dokážeme vyrábět na míru dle požadavků nového majitele. Naše pomůcky pro vás budou cestou k vypořádání s minulostí, pochopení přítomnosti a odhalení budoucnosti.

Kategorie našich předmětů:

Spiritistické tabulky 

Planžety duchů

Kyvadla a podložky

Tabulky na TAROT

Zábava ke kávě

K čemu jednotlivé předměty slouží?

 

 

Tabulka OUIJA

 

Tabulka pro komunikaci s duchovním světem. Kombinace tabulky s písmeny, čísly a možnostmi ano a ne s ukazovací planžetou. Planžeta při dotazování pohybem po podložce odhaluje odpovědi na otázky, které kladete světu duchů, ukazováním na písmena, čísla a možnosti ano či ne.

 

Návod zde

 

---

 

Planžeta pro automatické psaní

 

Planžeta umožňuje obdržet psané zprávy ze světa duchů. Planžeta je uzpůsobena pro pohyb po archu papíru, při kterém vložená tužka píše písmena, čísla, slova i celé věty. Stačí na ní zlehka položit ruce a začít se ptát. Po navázaní kontaktu se planžeta začne pohybovat a psát, případně odkazovat na odpovědí ANO, NE a MOŽNÁ.

 

Návod zde

 

---

 

Podložky pod kyvadla pro věštby

 

Kyvadlo spolu s podložkou poskytují odpovědi a umožňující komunikaci s duchovním světem. Podstatou toho, jak kyvadlo funguje, je, že se člověk oprostí od rušivých myšlenek, zcela se soustředí na práci s kyvadlem a vnímá jemné odpovědi (pohyby), které poskytuje. Tomuto procesu se také říká radiestézie. Velikou výhodou kyvadla je, že se s ním může naučit pracovat takřka každý. Není k tomu potřeba žádné vzdělání, ale jen praktické zkušenosti, díky kterým se naučíte správně interpretovat informace, které vám přináší. Rovněž vaše mediumita nemusí být nijak závratně rozvinutá, neboť pohyb kyvadla nevyžaduje vaší přímou součinnost. Naopak pohyb kyvadla by měl být na vás zdela nezávislý. Některé zdroje uvádí, že kyvadlo dokáže používat asi 80 % lidí. Jediné podmínkou je naučit se 100% soustředění.

 

Návod zde


---

 

Tabulka pro každodenní výklad karet TAROT

 

Tabulka pro každodenní výklad torotových karet.

 

---

 

Kyvadla

 

Kyvadla k podložkám.

 

---

 

Zábava ke kávě

 

Věštby pomocí kávových zrnek.

 

Na další otázky vám mohou odpovědět články v našem BLOGU.

 

Ať už hledáte zajímavou dekoraci, sběratelský kousek, prostředek netradiční zábavy s přáteli či pomocníka pro duchovní rozvoj, určitě si vyberete.