Jak používat tabulku duchů Ouija

Jak použít OUIJA tabulku?

Především myslete na to, že tabulka OUIJA je v první řadě o zábavě. Není až tak těžké jí používat, ale rozhodně to raději nezkoušejte sami. Vždy alespoň ve dvou. Zde jsou jednoduché poučky, které je dobré dodržovat :

Načasování

Většina doporučuje používat tabulku v noci, kdy je méně rušivá atmosféra, ale můžete ji použít kdykoliv.

Atmosféra

Hrát si s Ouija tabulkou je mnohem zábavnější, pokud zatemníte místnost a rozsvítíte svíčky. Vypněte televizor a hudbu, aby vás nic nerozptylovalo.

Posaďte se

Dva lidé by měli sedět otočeni proti sobě. Kolena by se neměla dotýkat. Rozhodněte, kdo se bude dotazovat. Může to být jen jeden z vás! Položte prsty na planžetu. Vy a váš partner byste měli umístit prsty obou rukou na planžetu velmi lehce.

Otevření

Pro zahřátí obkružte tabulku planžetou. Jednou nebo dvakrát.

Přístup

Mějte tabulku pod kontrolou. Ten kdo komunikuje by měl jasně vyslovit, že sezení umožní jen pozitivní energii a že negativní energie jsou zakázány.

Začněte jednoduše

Začněte jednoduchou otázkou, na kterou lze odpověď pouze ano nebo ne. Znáte to. Hlavně nepřepálit začátek.

Trpělivost

Možná nebudete mít okamžitě odpovědi jaké si přejete. Dejte šanci tabulce se „zahřát“. Vyplatí se vám to.

Zdvořilost

Jakmile vše začne, poděkujte subjektům, že s vámi komunikují a že se objevily.

Vyvarujte se hloupých otázek

Vyhněte se otázkám typu: „Kdy zemřu?“ Pokud by tabulka odpověděla „za 6 měsíců“, můžete se začít zbytečně bát. Ne vždy můžete tabulce důvěřovat.

Nechtějte znamení

Spousta zkušených varuje před žádostmi o fyzické projevy duchovní přítomnosti. Mohlo by se to špatně zvrtnout.

Nevěřte všemu

Nesmíte věřit všemu co vám tabulka řekne. Stejně jako u jiných zdrojů informací, i tento vám může z nějakých důvodů lhát. Záleží na tomi, koho se ptáte.

Tabulku vždy zavřete!

Velmi důležité je na konci seance tabulku zavřít. Před skončením seance úmyslně posuňte planžetu na „SBOHEM“, čímž se s komunikující entitou rozloučíte a sundejte ruce. Poté tabulku zavřete a planžetu umístěte mimo desku.

P.S. Většinu z těchto rád včetně zábavné grafiky níže berte s nadhledem. Jsou převzaty ze země původu tabulky, z USA a osobně si u některých myslíme, že jde o marketing. Rádi k pravidlům používání tabulky OUIJA dodáváme: "Žádná nejsou, kromě těch, která si nastavíte sami v sobě." Pamatujte, OUIJA je pouze nástroj. Bez vás je to jen kus dřeva ;-)

 

Tipy k užívání:

 

Požádejte někoho, aby zapisoval odpovědi: někdy planžeta ukazuje písmena velmi rychle a je obtížné jí sledovat a udržet co říká. Třetí osoba s papírem a perem může zapsat zprávu tak, jak přichází.

Hrajte střízliví: lepších výsledků dosáhnete, pokud jste nepili a neužívali jiné omamné látky.

Udržujte kontrolu: pokud prostřednictvím tabulky začnete dostávat hrubé, vulgární, obscénní nebo jinak nepříjemné reakce, okamžitě přerušte používání tabulky. Je to jako při nepříjemném telfonátu, prostě zavěste a je to.

Neberte vše co se dozvíte příliš vážně: většina „špatných“ nebo negativních zážitků s tabulkou se děje proto, že váš vnitřní strach a obavy láká pochybné entity. Berte vše s nadhledem.

Varování:

 

Vyvarujte se při používání TABULKY DUCHŮ konzumace alkoholu a drog.

 

Ujistěte se, že chcete duchovní svět skutečně kontaktovat a že jste na tento kontakt připraveni. Pokud vnitřně cítíte jakékoliv obavy či nejistotu, raději použití tabulky odložte.

 

VŠE CO BUDETE S TABULKOU DUCHŮ DĚLAT JE POUZE NA VAŠÍ ZODPOVĚDNOST. NIKDO KROMĚ VÁS NENESE ZODPOVĚDNOST ZA DŮSLEDKY POUŽITÍ TABULKY DUCHŮ

 

Je to jenom hra... Nebo ne?

 

ouija_navod_web