COFFEEMANCY - věštba zrnky kávy

K šálku kávy se hodí originální podložka, která vás pobaví věštbou kávovými zrnky. Ohromí vás, co vše vám odhalí.

 
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Skladem
Kód: PK880107
530 Kč –15 % 450 Kč
Kategorie: Ke kávě
coffeeMancy3
Akce Novinka
530 Kč –15 %
Garance originálu
Garance originálu
ruční výroba
Vypálení zdarma
Vypalování textu
na zakázku (již v ceně)
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Chcete se dozvědět, co vás dnes čeká? Potřebujete pomoct s rozhodnutím nebo by se vám hodila rychlá rada? Mnozí znají věštění z kávové sedliny, ale jde to i s kávovými zrnky. Coffeemancy je navržena jako tabulka, na kterou se vhodí tři kávová zrnka a podle toho, k jakým symbolům se přiblíží a jakou stranou, odhalují tato zrnka budoucnost. Pokud je zrnko lícem (štěrbinou) nahoru, pak podpoří význam symbolu, na který přistálo. Pokud je zrnko lícem (štěrbinou) dolů, pak je význam symbolu na který přistálo obrácený.

Celkem je na Coffeemancy 36 jedinečných symbolů, z nichž každý má podle otočení zrnka kávy dva významy. Coffeemancy tak poskytuje 72 různých zpráv.

Samotná tabulka je vyrobena z bukové překližky ošetřené včelím voskem a má průměr přibližně 22 cm. Spolu s ní jsou dodávána kávová zrnka v bavlněném sáčku a podrobné instrukce k symbolům. Z Coffeemancy uděláte jednoduše překrásný a originální dárek, pokud nám do poznámky v objednávce napíšete věnování, které zdarma do tabulky vypálíme.
Tato jednoduchá forma věštění je skutečně výmluvná a lidé jsou ohromeni přesností jejích postřehů. Posezení u kávy bude s podložkou Coffeemancy daleko zábavnější a plné vzrušení.