Velký dárkový set kávového věštění

Velký dárkový set věštění ke kávě. Set obrahuje tabulky COFFEEMANCY a Lucky coffee na hádání výherních čísel a je doplněn premiovou zrnkovou kávou z pražírny bratří Leštinů.

 
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Skladem
Kód: PK880113
1 000 Kč –15 % 850 Kč
Kategorie: Ke kávě
dárkový set káva
1 000 Kč –15 %
Garance originálu
Garance originálu
ruční výroba
Vypálení zdarma
Vypalování textu
na zakázku (již v ceně)
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Mnozí znají věštění z kávové sedliny, ale jde to i s kávovými zrnky. Lucky coffee je tabulka, na kterou vhodíte šest kávových zrnek a čísla na která dopadnou pak už stačí jen vsadit.

Coffeemancy je navržena jako tabulka, na kterou se vhodí tři kávová zrnka a podle toho, k jakým symbolům se přiblíží a jakou stranou, odhalují tato zrnka budoucnost. Pokud je zrnko lícem (štěrbinou) nahoru, pak podpoří význam symbolu, na který přistálo. Pokud je zrnko lícem (štěrbinou) dolů, pak je význam symbolu na který přistálo obrácený. Celkem je na Coffeemancy 36 jedinečných symbolů, z nichž každý má podle otočení zrnka kávy dva významy. Coffeemancy tak poskytuje 72 různých zpráv.

Samotné tabulky jsou vyrobena z bukové překližky ošetřené včelím voskem a mají průměr přibližně 22 cm. Spolu s nimi je dodávána prémiová zrnková káva Indian Coffee vol. 2 z pražírny bratří Leštinů. Espresso směs tvoří kvalitní odrůda kávy arabika pocházející z Brazílie od drobných farmářů z oblasti Minas Gerais, kterou doplňuje kvalitní indická robusta Kappi Royal. Výsledkem je silný vášnivý šálek kávy s vyváženou chutí. 

Z tabulek uděláte jednoduše překrásný a originální dárek, pokud nám do poznámky v objednávce napíšete věnování, nebo šťastnou afirmaci, kterou zdarma do tabulky vypálíme. Vzrušení a zábava při hvěštění u šálku skvělé kávy může začít.