Květinová tabulka

Ručně vyráběná tabulka pro komunikaci s duchy. Květinová tabulka zcela boří klasické představy o spiritistických tabulkách. Každý kus je originál vyráběný přímo pro vás. 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Skladem
Kód: KT880071
850 Kč –12 % 743 Kč
Kategorie: Andělské tabulky
kulata OUIJA česky produktovka
850 Kč –12 %
Garance originálu
Garance originálu
ruční výroba
Vypálení zdarma
Vypalování textu
na zakázku (již v ceně)
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Vítejte na magické cestě se Spiritistickou květinovou tabulkou! S naší Květinovou  tabulkou můžete komunikovat s duchy o minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Naše tabulka je vyrobena z kvalitního dřeva, je ručně zpracovaná a je kompletně v češtině. Vyzkoušejte náší Květinovou tabulku a zažijte magické okamžiky se svými blízkými.

Chcete vědět, co se skrývá ve světě za hranicemi hmotného světa? Není nic snazšího než seznámit se s tajemstvími, které vám může prozradit Throne board. Tato tabulka vám pomůže odhalit skryté odpovědi, které se skrývají za velkou oponou. Věřte, že se vše dozvíte, stačí použít Květinovou tabulku, speciálně určenou jen pro pozitivní afirmace.

Květinová tabulka zcela boří zažité představy o chmurných spiritistických tabulkách. Je kombinaci písmen, čísek, možností ano a ne na kulatém uspořádání, které je jedinečné. K tabulce je ukazovací planžeta. Planžeta při dotazování pohybem po podložce odhaluje odpovědi ukazováním na písmena, čísla a možnosti.

Sada obsahuje ručně vyráběnou tabulku a ozdobnou planžetu.

Tabulka vás oproti konkurenčním překvapí velikostí. Tabulka průměr 41 cm, planžeta pak 12x10 cm. Ručně vyráběná tabulka je nejvyšší zárukou spolehlivosti. Její povrch je ošetřen včelím voskem. Ať už chcete svou tabulku pro zábavu, dekorativní či spirituální účely, budete z výsledné podoby nadšeni. 

Tabulka OUIJA informace