Replika THRONE board - 1893

Ručně vyráběná tabulka pro komunikaci s duchy. Replika tabulky Throne z roku 1893. Každý kus je originál vyráběný přímo pro vás. 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Skladem
Kód: TD880043
890 Kč –15 % 756 Kč
Kategorie: Tabulky duchů
throne produkt
Novinka
890 Kč –15 %
Garance originálu
Garance originálu
ruční výroba
Vypálení zdarma
Vypalování textu
na zakázku (již v ceně)
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Vítejte na magické cestě se Spiritistickou tabulkou! S naší Throne tabulkou můžete komunikovat s duchy o minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Naše tabulka je vyrobena z kvalitního dřeva, je ručně zpracovaná a je kompletně v češtině. Vyzkoušejte náší Throne board a zažijte magické okamžiky se svými blízkými.

Chcete vědět, co se skrývá ve světě za hranicemi hmotného světa? Není nic snazšího než seznámit se s tajemstvími, které vám může prozradit Throne board. Tato tabulka vám pomůže odhalit skryté odpovědi, které se skrývají za velkou oponou. Věřte, že se vše dozvíte, stačí použít Throne board!

Throne board je replika tabulky J.E. Garsida z roku 1893. Je kombinaci písmen, čísel, možností ano a ne a ruzných polí s dotazy a stavy. K tabulce je ukazovací planžeta. Planžeta při dotazování pohybem po podložce odhaluje odpovědi ukazováním na písmena, čísla a možnosti.

Sada obsahuje ručně vyráběnou tabulku a ozdobnou planžetu.

Tabulka vás oproti konkurenčním překvapí velikostí. Tabulka rozměr 41x35 cm, planžeta pak 12x10 cm. Ručně vyráběná tabulka je nejvyšší zárukou spolehlivosti. Její povrch je ošetřen včelím voskem. Ať už chcete svou tabulku pro zábavu, dekorativní či spirituální účely, budete z výsledné podoby nadšeni. 

Tabulka OUIJA informace